Ženská tvořivá síla

Motto: "Náš svět stvořila ženská síla ... Je čas ji vnímat v každé z nás ..."

Milé ženy,

srdečně vás zvu na vyživující celodenní prožitkový seminář zaměřený na dělohu - její léčení, očistu, posílení. Setkáte se s aktivními ženskými meditacemi a šamanskými a taoistickými technikami pro zdravou dělohu, dále vás čeká trocha tance a arteterapie (především intuitivní kresba).

Seminář je vhodný i pro ženy, kterým děloha byla operačně odejmuta, její energetický otisk je v těle stále. 

Děloha je taoisty nazývána "nebeský palác" a je to silný zdroj ženské energie a hlavní sexuální centrum ženy. Její potenciál daleko přesahuje rození dětí, může doslova vibrovat životem, být smyslná, plná tepla a bezpečí. Děloha však často absorbuje velké množství negativních emocí a zkušeností nejen osobních, ale i z kolektivního vědomí. To vše ji, a s ní též ženskou životní sílu a tvořivost, značně oslabuje. 

Existují techniky na navázání kontaktu s dělohou, očištění a osvobození, jemné a přesto velmi účinné. Na semináři si vyzkoušíte tyto taoistické a šamanské techniky, dále například techniky na otevření srdce a propojení lůna a srdce, meditaci Měsíční lůno, bioenergetická cvičení, dýchání dělohy a rozhovor s dělohou.

Obecně: Všechny použité techniky a meditace působí i jako účinná prevence zdravotních problémů. Celkově ženu nabíjejí, dodávají jí sílu, osvobozují od potlačených emocí, uvolňují napětí v těle, přirozeně detoxikují organismus. Jednou z hlubokých ženských potřeb je mít prostor ponořit se do svého nitra, objevovat různou škálu prožitků a pocitů a plynout. Prostřednictvím meditací a meditačních technik postupně zvyšujeme naše vnímání, stáváme se citlivějšími k sobě, jsme přirozeně intuitivní, tělo se uvolňuje. 

Těším se na vás!

Kde: Fit.Nest, Polnička 151, 59101 Žďár nad Sázavou 

Termín: 4.4. (sobota)

Čas: 10:00 - 18:00

Přihlášky PŘEDEM do čtvrtka 2.4.: e-mailem na alena.bakalarova@seznam.cz nebo na t.č. 724513644 nebo přes rezervační systém

Na sebe si vezměte něco pohodlného, volného, možno také dlouhou sukni či šaty, teplé ponožky; podložky na relaxaci a deky jsou k dispozici na místě; malé občerstvení zajištěno.

Cena: 1100,- Kč 

Platby v hotovosti na místě nebo předem převodem na účet 2800717869/2010 (v tom případě zašlete i fakturační údaje - jméno a adresu).

Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení, datum semináře. (Např.: Alena Bakalářová, 16.11.2019).

Storno podmínky: Při odhlášení více než 2 dny před začátkem semináře žádné storno poplatky. Méně než 2 dny před seminářem storno ve výši celého kurzovného. Při opravdu závažných a urgentních důvodech odhlášení těsně před seminářem možnost převést peníze na další seminář či na náhradnici, ovšem na ne již dříve přihlášenou. Není to automatické, vždy nutná domluva telefonicky či mailem!