Individuální konzultace, terapie a lekce

Objednávejte se nejlépe e-mailem (alena.bakalarova@seznam.cz), v předstihu. Konzultace a lekce probíhají zatím především ve středu v Jihlavě (Arché - Tvořivé a vzdělávací centrum, Ke Skalce 37, 586 01 Jihlava). Již brzo bude možné se objednat také do Havlíčkova Brodu. Ceny a rozsah jsou za první sezení, případný další postup je domlouván individuálně. Na lekce Mohendžodáro se můžete domluvit i s kamarádkou.

Terapie pomocí tělových svící

Tělové svíce jsou jednoduchou a účinnou pomůckou, která umožňuje detoxikaci a regeneraci organismu, čistí tkáně, vytahuje toxiny, záněty, otoky, krevní sraženiny, hnis, cysty i kameny, odstraňuje napětí a bolest, energetické bloky, harmonizuje lymfatický systém. (Tělová svíce funguje na principu "komínového efektu". Zapálený horní okraj spotřebuje kyslík z dutého těla svíce, tím uvnitř vytvoří podtlak. Ten uvolňuje a rozšiřuje póry.)

V našem těle jsou různé dráhy - mízních, cévní, nervové, ...a také dráhy energetické. Tělo je zdravé, pokud energie proudí. Tělová svíčka vytáhne, zjednodušeně řečeno, případnou překážku či blok (fyzický či emocionální) a energie může dál proudit.

Kdysi se vyráběly z kůry stromů nebo z listů léčivých rostlin. Dnes se běžně tvoří z tkaniny namočené ve včelím vosku, který prodlužuje dobu hoření a zefektivňuje léčení.

Tělové svíce jsou například vhodné pro:

- léčení onemocnění čelních, ušních, nosních dutin a obličejové části hlavy - uvolnění energetických bloků po traumatických událostech, odstranění psychických bloků
- zlepšení zraku a sluchu
- zmírnění, ale i odstranění bolesti (hlava, klouby, svaly, záda, zuby aj.)
- zmírnění, nebo celkové odstranění zánětů (ledviny, močový měchýř, děloha, vaječníky aj.)
- čištění a zprůchodnění lymfatických drah
- detoxikaci organismu, posílení imunity
- odstranění kožních problémů, oparů, atopického ekzému, zmírnění projevů alergie
- harmonizaci čaker, čištění a aktivaci energetických drah
- psychické uvolnění při nadměrném stresu a přepracování
... 

Používám české, ručně vyráběné, tělové svíce HOXI.

Individuální konzultace

Můžeme se domluvit na konzultaci a řešit aktuální témata, která vás trápí, nebo věci, které byste chtěli ve svém životě posunout a změnit. S využitím kineziologického svalového testu můžeme zjistit vaše opravdové postoje a modely, které vězí za situacemi, s nimiž si nevíte momentálně rady.

Při konzultacích postupuji intuitivně, využívám kineziologický (svalový) test a částečně metodu One Brain, doplňkově popřípadě i automatickou kresbu. Poskytnu Vám svůj úhel pohledu, pomohu Vám najít zdroj Vašich problémů a ujasnit si svoje záměry. Při setkání dochází k určitému vzájemnému naladění, které umožňuje klást ty "správné" otázky k nalezení souvislostí. Nalezené odpovědi Vám pomohou pochopit, co byste mohli dělat jinak, aby Váš život byl podle Vašich představ.

Pomocí metody One Brain můžeme najít a odstranit emocionální blok z minulosti, který má nyní negativní vliv na náš život a způsobuje naše nefunkční chování a postoje. Svalový - kineziologický - test je pak nástrojem, jak "číst" z naší buněčné paměti, jak získat odpovědi z našeho podvědomí (změna svalového napětí při pro nás negativní či pozitivní informaci).

Vaše vůle pochopit a učinit změnu je velmi důležitá, přejímáte tak zodpovědnost za svůj život a umožňuje Vám také svůj život tvořit a žít jej naplněný a s radostí.

Můžeme spolu řešit cokoli, co Vás trápí, co se Vám nedaří a co chcete ve svém životě změnit, např.: fyzické problémy (častá onemocnění, bolesti hlavy, ženské problémy, alergie, ...), konfliktní vztahy, nedostatek sebedůvěry, strachy, problémy s financemi, neúspěchy v podnikání, ve škole, problémy s jídlem a mnohé další. Nemusíme řešit jen problémy, můžeme také konzultovat, jak nyní dál směřovat ve svém životě.

Konzultace on-line (skype)

Potřebujete podporu, vhlédnout do nějaké aktuální situace a vyhovuje vám komunikace z pohodlí domova přes skype? Domluvte si se mnou termín :-)

Individuální terapie pro ženské zdraví

Bioenergetická cvičení pro pánevní dno a terapie tělovými svícemi.

Terapie bude individuálně nastavena dle potřeb a přání klientky. Může zahrnovat pouze ošetření tělovými svícemi a bioenergetická cvičení, nebo i speciální dotekovou terapii na uvolnění oblasti pánve.

Tělové svíce jsou jednoduchou a účinnou pomůckou, která umožňuje detoxikaci a regeneraci organismu, čistí tkáně, vytahuje toxiny, záněty, otoky, krevní sraženiny, hnis, cysty i kameny, odstraňuje napětí a bolest, energetické bloky, harmonizuje lymfatický systém.

Doteková terapie je zaměřená na oblast pánve - ošetření pánevních kostí a kostrče, podporuje krvetvorbu a tok lymfy. Pomáhá uvolňovat energetické a související emoční bloky, může uvolnit množství energie nejen do pánve, ale i celého těla. Může být jedním z kroků, jak podpořit léčbu neplodnosti.

Ženské meditace Mohendžodáro

Pokud potřebujete posílit nějaký ženský aspekt, posílit "vnitřní ženu", lze se sejít také na společnou meditaci s krátkou konzultací. Více zde.

Individuální lekce Mohendžodáro

Meditace, bioenergetická cvičení, relaxace, pohybové a dechové techniky pro uvolnění těla i mysli. Seznámení s tantrickou jógou pro ženy.
Můžete s sebou vzít i kamarádku, náklady si poměrně dělíte.

Ceník

Ceny a rozsah jsou za první sezení, případný další postup je domlouván individuálně. 

Terapie tělovými svícemi

ca 1,5 hod. terapie včetně použití 3 svící

1100 Kč

Konzultace s využitím kineziologického svalového testu

1 setkání trvá 1 - 1,5 hodiny

1000 Kč

Konzultace on-line

skype 1 hod.

800 Kč

Terapie pro ženské zdraví

2 hod. včetně použití tělových svící

1800 Kč

Individuální lekce s ženskou meditací Mohendžodáro

ca 1,5 hod.

1000 Kč

Lekce Mohendžodáro

3,5 hod. plnohodnotná lekce (včetně zadání domácí terapie)

2500 Kč

  • Ochutnávková lekce 1 hod. ... 600 Kč
  • Seznámení s celými základy tantra-jógy a tzv. Mateřským okruhem (včetně domácích terapií)
    4 x 3,5 hod. ... 9500 Kč
    Doporučený interval mezi setkáními je 3-4 týdny.