Individuální lekce a konzultace

Objednávejte se nejlépe e-mailem (alena.bakalarova@seznam.cz), v předstihu.
Konzultace a lekce probíhají zatím především v úterý v Jihlavě  (Arché – Tvořivé a vzdělávací centrum, Ke Skalce 37, 586 01 Jihlava).
Již brzo bude možné se objednat také do Havlíčkova Brodu.
 
Ceny a rozsah jsou za první sezení, případný další postup je domlouván individuálně.
 
Na lekce Mohendžodáro se můžete domluvit i s kamarádkou.
 

Terapie pomocí tělových svící

Tělové svíce jsou jednoduchou a účinnou pomůckou, která umožňuje detoxikaci a regeneraci organismu, čistí tkáně, vytahuje toxiny, záněty, otoky, krevní sraženiny, hnis, cysty i kameny, odstraňuje napětí a bolest, energetické bloky, harmonizuje lymfatický systém. (Tělová svíce funguje na principu „komínového efektu“. Zapálený horní okraj spotřebuje kyslík z dutého těla svíce, tím uvnitř vytvoří podtlak. Ten uvolňuje a rozšiřuje póry.)

V našem těle jsou různé dráhy - mízních, cévní, nervové, ...a také dráhy energetické. Tělo je zdravé, pokud energie proudí. Tělová svíčka vytáhne, zjednodušeně řečeno, případnou překážku či blok (fyzický či emocionální) a energie může dál proudit.

Kdysi se vyráběly z kůry stromů nebo z listů léčivých rostlin. Dnes se běžně tvoří z tkaniny namočené ve včelím vosku, který prodlužuje dobu hoření a zefektivňuje léčení.

Tělové svíce jsou například vhodné pro:

 - léčení onemocnění čelních, ušních, nosních dutin a obličejové části hlavy
 - uvolnění energetických bloků po traumatických událostech, odstranění psychických bloků
 - zlepšení zraku a sluchu
 - zmírnění, ale i odstranění bolesti (hlava, klouby, svaly, záda, zuby aj.)
 - zmírnění, nebo celkové odstranění zánětů (ledviny, močový měchýř, děloha, vaječníky aj.)
 - čištění a zprůchodnění lymfatických drah
 - detoxikaci organismu, posílení imunity
 - odstranění kožních problémů, oparů, atopického ekzému, zmírnění projevů alergie
 - harmonizaci čaker, čištění a aktivaci energetických drah
 - psychické uvolnění při nadměrném stresu a přepracování
...
 
Používám české, ručně vyráběné, tělové svíce HOXI.
 
Cena ca 1,5 hod. terapie včetně použití 3 svící je 1100,- Kč.

 

 

Individuální konzultace

Můžeme se domluvit na konzultaci a řešit aktuální témata, která vás trápí, nebo věci, které byste chtěli ve svém životě posunout a změnit. S využitím kineziologického svalového testu můžeme zjistit vaše opravdové postoje a modely, které vězí za situacemi, s nimiž si nevíte momentálně rady.
 
1 setkání trvá 1 - 1,5 hodiny a stojí 1000,- Kč.
 

Při konzultacích postupuji intuitivně, využívám kineziologický (svalový) test a částečně metodu One Brain, doplňkově popřípadě i automatickou kresbu. Poskytnu Vám svůj úhel pohledu, pomohu Vám najít zdroj Vašich problémů a ujasnit si svoje záměry. Při setkání dochází k určitému vzájemnému naladění, které umožňuje klást ty "správné" otázky k nalezení souvislostí.  Nalezené odpovědi Vám pomohou pochopit, co byste mohli dělat jinak, aby Váš život byl podle Vašich představ. 

Pomocí metody One Brain můžeme najít a odstranit emocionální blok z minulosti, který má nyní negativní vliv na náš život a způsobuje naše nefunkční chování a postoje. Svalový - kineziologický - test je pak nástrojem, jak "číst" z naší buněčné paměti, jak získat odpovědi z našeho podvědomí (změna svalového napětí při pro nás negativní či pozitivní informaci).

Vaše vůle pochopit a učinit změnu je velmi důležitá, přejímáte tak zodpovědnost za svůj život a umožňuje Vám  také svůj život tvořit a žít jej naplněný a s radostí.

Můžeme spolu řešit cokoli, co Vás trápí, co se Vám nedaří a co chcete ve svém životě změnit, např.: fyzické problémy (častá onemocnění, bolesti hlavy, ženské problémy, alergie, ...),  konfliktní vztahy, nedostatek sebedůvěry, strachy, problémy s financemi, neúspěchy v podnikání, ve škole, problémy s jídlem a mnohé další.  Nemusíme řešit jen problémy, můžeme také konzultovat, jak nyní dál směřovat ve svém životě.

 

Konzultace on-line (skype)

Potřebujete podporu, vhlédnout do nějaké aktuální situace a vyhovuje vám komunikace z pohodlí domova přes skype?
Domluvte si se mnou termín :-)
1 hod. konzultace 800,- Kč

Individuální terapie pro ženské zdraví

Bioenergetická cvičení pro pánevní dno a terapie tělovými svícemi.

2 hodiny ... 1800 Kč.

Terapie bude individuálně nastavena dle potřeb a přání klientky. Může zahrnovat pouze ošetření tělovými svícemi a bioenergetická cvičení, nebo i speciální dotekovou terapii na uvolnění oblasti pánve.

Tělové svíce jsou jednoduchou a účinnou pomůckou, která umožňuje detoxikaci a regeneraci organismu, čistí tkáně, vytahuje toxiny, záněty, otoky, krevní sraženiny, hnis, cysty i kameny, odstraňuje napětí a bolest, energetické bloky, harmonizuje lymfatický systém.

Doteková terapie je zaměřená na oblast pánve – ošetření pánevních kostí a kostrče, podporuje krvetvorbu a tok lymfy. Pomáhá uvolňovat energetické a související emoční bloky, může uvolnit množství energie nejen do pánve, ale i celého těla. Může být jedním z kroků, jak podpořit léčbu neplodnosti.

Individuální lekce Mohendžodáro

Meditace, bioenergetická cvičení, relaxace, pohybové a dechové techniky pro uvolnění těla i mysli.
1 hod. ochutnávková lekce ... 600,- Kč
3,5 hod. plnohodnotná lekce ... 2500,- Kč (včetně zadání domácí terapie)
4 x 3,5 hod. seznámení s celými základy tantra-jógy a tzv. Mateřským okruhem (včetně domácích terapií) ... 9500,-
Doporučený interval mezi setkáními je 3-4 týdny.