Kalendář akcí

Ukázkové hodiny

Přijďte si vyzkoušet program a seznámit se.

Mohendžodáro - tantrická jóga pro ženy

PÁ 13.9. nebo 20.9.2019 od 17:15 v Přibyslavi

50 Kč

Přehled akcí


Na všechny semináře je nutné se přihlašovat z organizačních důvodů předem. 

Myslete své přihlášení vážně! 
V případě, že se přesto nemůžete dostavit, prosím také o odhlášení (důvody udávat nemusíte) co nejdříve, aby mohla využít místo případná náhradnice.  Děkuji.

Klikněte na název a dostanete se k podrobnému popisu akce. 

Docházkový kurz Mohendžodáro

Tantrická jóga pro ženy od 27.9.2019 (pátky)

Taneční sál ve Sportovní hale u ZŠ, Česká 34, PŘIBYSLAV

3500 Kč

Docházkový kurz

Žďár nad Sázavou.

0 Kč

Workshop

Polnička.

0 Kč

Své místo na kurzu si, prosím, rezervujte včas.

Můžete vyplnit formulář na této stránce nebo napsat e-mail, sms či rovnou zavolat. Za kratší, jednorázové semináře či lekce se platí hotově přímo na místě, není-li uvedeno jinak. U celodenních seminářů a docházkových kurzů jsou vždy uvedené platební podmínky v popisu k dané akci.

Online rezervace

Rezervaci vám potvrdím e-mailem.
Pár dní před samotnou akcí dostanete podrobnější informace (co s sebou atp.)


Ochrana osobních údajů

Milí přátelé,
děkuji za vaši přízeň a zájem o mé akce. Pro účast na seminářích a kurzech, či vyjádřením zájmu o zasílání novinek, je nutné vás zařadit do databáze, která teď díky nové směrnici EU, GDPR (Nařízení o ochraně osobních údajů), podléhá změně pravidel pro zpracovávání osobních údajů.
Já, Ing. Alena Bakalářová, IČO 01253115, se sídlem Bartoušov 86, 58001 Havlíčkův Brod, budu v souladu se zásadami ochrany osobních údajů ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. zpracovávat Vaše jméno, příjmení, e-mailovou adresu a číslo telefonu. Vaše osobní údaje zpracovávám za účelem poskytování služeb, plnění smluvních závazků, vedení účetnictví a marketing (zasílání aktualit a pozvánek na semináře). Za účelem fakturace budu zpracovávat popřípadě další nezbytné osobní údaje (fakturační údaje), jako adresu, abych vyhověla zákonné povinnosti pro vystavování a evidenci daňových dokladů. S vašimi osobními údaji budu nakládat zodpovědně v souladu s platnou českou legislativou a budu je zpracovávat po dobu 5 let. Správcem vašich osobních údajů jsem výhradně já (Alena Bakalářová). Svůj souhlas se zpracování osobních údajů poskytujete dobrovolně a můžete ho kdykoli odvolat prostřednictvím emailové zprávy na adresu alena.bakalarova@seznam.cz. Máte právo na přístup a opravu údajů, které zpracovávám. Pokud máte pochybnosti o tom, že vaše údaje zpracovávám v souladu se zákonem, můžete mě požádat o vysvětlení, nebo o nápravu závadného stavu, zejména požadovat blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů, případně i kompletní výmaz těchto údajů.
Děkuji, přeji vám krásné dny, Alena.