Mohendžodáro

Milé ženy,

přes 13 let se věnuji tantrické józe Mohendžodáro a protože mě tato cesta osobně velmi oslovila pro svou jedinečnost, pestrost, účinnost, ... stala jsem se i lektorkou. Mám ráda setkávání se ženami, kdy mizí soupeření a zůstává soudržnost a vzájemnost. Miluji možnost neustálého objevování dalších prožitků, možností těla i duchovního a osobního růstu. Vždy je to pro mne velká inspirace a osvěžení do dalších dnů. Bude mi ctí se s vámi potkat a společně objevovat!

Mohendžodáro je tajemné, ozdravné, zkrášlující a omlazující cvičení ze starodávné indické tradice. Jedná se o ucelený systém cvičení a meditací. Působí nejen na fyzické úrovni (využívá sexuální energii, kterou rozvádí do celého těla, posiluje a léčí ženské orgány, zkvalitňuje milování ...), ale otevírá a pracuje i s nejrůznějšími ženskými tématy každodenního života. Prohlubuje prožívání, přináší rovnováhu, sebevědomí a radost do života.

Mohendžodáro pracuje s meditačním stavem, s "vnitřní ženou". Vrací ženu zpět k sobě samé, k její nejniternější podstatě. Umožní ženě uvolnit se, spojit se se svou nádhernou ženskou esencí, učí ženu využívat svých darů, ženských klenotů.

Je to vzrušující cesta do ženského nitra, díky které může vášeň, radost a láska zaujmout stálé místo v životě. Je to velmi osvobozující zkušenost, možnost uvolnit se a dovolit si být jakákoli, nespoutaná předpisy, být jedinečnou, "tou, která běhá s vlky" :-)

Na kurzu se naučíte:

- dynamiku pánevního dna, jak rozvádět energii do celého těla,

- ásany Mateřského okruhu (první ásany rituálu Mohendžodáro),

- bioenergetická cvičení pro uvolňování těla,

- některé Osho meditace, ženské meditace Igora Samotného,

- jak harmonizovat energetická centra (čakry), ...

Součástí kurzů je také intuitivní tanec, dále se můžete těšit na masáže, některé arteterapeutické techniky aj.

Vše budete moci používat i doma, Mohendžodáro je také účinnou prevencí spousty zdravotních problémů.

Mimo to, ženská setkávání mohou být velmi laskavá a vyživující... To je také důvod, proč často ženy pokračují - oproti často konkurenčním vztahům v pracovním kolektivu naleznou možnost vzájemnosti a podpory, neposuzování.

Kurz je vhodný pro ženy jakéhokoli věku. Setkávání žen různého věku je velmi obohacující!

Jsem akreditovanou profi cvičitelkou Mohendžodáro a mentorkou ženských meditací Mohendžodáro.

Lektoruji i v Meditačním centru Lažánky.

Zakladatelé: MUDr. Monika Sičová, Ing. Igor Samotný.
Akreditováno MŠMT. Tradice od roku 2002. Celkové informace a reference na www.mohendzodaro.cz, www.mohendzodaro.eu.