Probouzení vnitřní léčitelky

Motto: "Vnitřní harmonie je tak vzácná, tak božská, tak nádherná, ... ." (Osho: Oranžová kniha)

Milé ženy,

srdečně vás zvu na krásný prožitkový seminář s aktivními ženskými meditacemi, trochou tance, intuitivní kresby a masáží. 

Zaměříme se na fenomén zvaný "vnitřní léčitelka". Naše tělo má svoji inteligenci, stejně tak jako naše duše ví, co nám prospívá a jak se můžeme uzdravit. Prostřednictvím meditací a meditačních technik postupně zvyšujeme naše vnímání, stáváme se citlivějšími k sobě, k tomu, co opravdu potřebujeme.

Budeme trochu tancovat, malovat, užijete si jemné masáže a nenáročné aktivní meditace, které působí i jako účinná prevence zdravotních problémů. 

Zažijete meditaci "Imunitní posílení", která podporuje životní sílu a imunitu, ulehčuje tělu od psychického napětí a obnovuje důvěru ve vlastní sebeléčivé schopnosti.

Čeká vás také "Chakra Dance Meditation", tanec čaker, který podporuje jednotlivá energetická centra v těle a žlázy s vnitřní sekrecí, má ozdravný a omlazující efekt.  

Aktivní meditace jsou velmi účinnou, nedílnou součástí psychohygieny, uvolňují tělo i mysl od stresu, nahromaděného napětí, přirozeně detoxikují organismus.

Odpočinete si, zrelaxujete, naberete síly.  

Těším se na vás!

Kde: Jihlavaprostory Arché - Tvořivého a vzdělávacího centra (a JŠ Honzík), Ke Skalce 37 (oranžový dům s modrým plotem, podkroví, zvonek "Arché")

Termín: 14.12. (sobota)

Čas: 13:00 - 19:00

Přihlášky PŘEDEM do 11.12.2019: e-mailem na alena.bakalarova@seznam.cz nebo na t.č. 724513644 nebo přes formulář v Kalendáři akcí

Na sebe si vezměte něco pohodlného, volného, možno také dlouhou sukni či šaty, teplé ponožky, dále šátek na oči, podložku na relaxaci, deku na přikrytí, svačinu.

Cena: 850,- Kč 

Místo je závazně registrované až po zaplacení příspěvku na seminář na účet 2800717869/2010.

Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení, datum začátku kursu. (Např.: Alena Bakalářová, 14.12.2019).

Storno podmínky: Při odhlášení více než 7 dní před začátkem semináře žádné storno poplatky. Méně než 7 dní před seminářem storno ve výši 450,- Kč. Při opravdu závažných a urgentních důvodech odhlášení těsně před kurzem možnost převést peníze na další seminář či na náhradnici, ovšem na ne již dříve přihlášenou. Není to automatické, vždy nutná domluva telefonicky či mailem!