Ženské meditace Mohendžodáro

05.02.2019 17:00

Pravidelná úterní setkávání v ženském kruhu s jedinečnými meditacemi Mohendžodáro.

Seznámíte se postupně s těmito meditacemi:

  • Meditace Tvořivé dětství pomáhá doprožívat potřeby z dětství, zvláště podporuje tvořivost a schopnost objevovat nové věci, léčí dogmatickou výchovu a pomáhá rozvíjet mysl a mozek. Podporuje život a umění si hrát. Člověk je schopen se postavit čelem ke každé životní situaci.
  • Meditace Laskavé sebepřijetí otevírá nejdůležitější vztah člověka, tím je vztah k sobě samému. Partnerský vztah nikdy nemůže být funkční bez lásky člověka k sobě. Meditace otevírá schopnost citového vyjadřování a přijímání sebe sama
    bez destruktivního sebehodnocení.
  • Meditace Imunitní posílení podporuje životní sílu a imunitu, meditace je vhodná jako dlouhodobý lék k chronickým nemocem, odstraňuje zatěžující psychické kódy, ulehčuje tkáním. Odstraňuje nedůvěru člověka k sebeléčení organismu.
  • Meditace Umění se prosadit odstraňuje strach z existenční nejistoty, podporuje schopnost se prosadit pomocí psychické síly vnitřního muže, ale rovněž pomocí vnitřní ženy. Učí nenechat se odradit vlastními chybami a počítat s nimi jako s přirozenou součástí sebe sama.
  • Meditace Otevření se intimitě deprogramuje sexuální potlačení a strach z blízkosti a intimity. Léčí ztuhlé tělo, které je pod vlivem různých emocionálních zranění. Otevírá vztah k sobě a k sexuálním projevům jako lidským a přirozeným, otevírá autentičnost a nevinnost.
Na každém setkání budou meditace vhodně tematicky doplněny například o bioenergetické cvičení, arteterapeutické a relaxační techniky, prvky přírodní léčby apod.

Je možné přihlašovat se na jednotlivá setkávání nebo chodit na celý cyklus. Vřele doporučuji absolvovat jako celek, jako terapii s významnými pozitivními účinky na ženské zdraví.

Setkáme se celkem 12x, od února do června, v úterky, přesná data budou zveřejňována dopředu.

Termíny pro setkání v únoru a březnu: 5.2., 12.2., 19.2., 26.2., 12.3., 19.3., 26.3.

Termíny pro setkání v dubnu a květnu:2.4., 9.4., 16.4., 30.4., 14.5., 28.5.

Cena jednoho setkání je 250,- Kč. Platba v hotovosti na místě.

 

S sebou: Volné pohodlné oblečení (možné i sukni či šaty), teplé ponožky, podložku, deku na přikrytí, příp. šátek na oči (doporučeno pro meditaci).

Na místě je kuchyňka, bude možnost udělat si čaj nebo napustit si vodu.