On-line

  • NOVINKA: od ledna 2022 je možné vstoupit do uzavřené fb skupiny "Arteterapie pro radost", která je prozatím zdarma. Každý měsíc zde bude jedno hlavní téma a arte-technika k němu, dále doplňující relaxace či prvky z aktivních meditací. (Zadání asi 1x týdně, pohodové tempo, skupina není pasivní, můžeš získat zpětnou vazbu ke svým obrázkům.)

Dále se můžete přihlašovat do arteterapeutického kurzu "Barvy a nálady vnitřní ženy". Začít můžete kdykoli.

Kurz s meditacemi "Méně mysli, více vnímej" proběhl v uzavřené facebookové skupině a nyní je připravován také pro samostatnou práci, ve svém tempu, s možným začátkem kdykoli - jakmile bude připraven, budu vás informovat.

Méně mysli, více vnímej

Účinné metody k uvolnění mysli a poznávání ženské energie

Kurz je úvodem do relaxačních a meditačních technik. Vyzkoušíte si jednoduché a snadno uchopitelné prvky z aktivních meditací a dechových cvičení, z arteterapie či relaxačních metod. Záměrem je naučit se účinné způsoby, jak zklidňovat přetíženou mysl, tišit rozjitřené emoce, nalézat vnitřní klid a poznávat ženskou energii. 

Přihlas se ZDE.

Další možnosti konzultací a kurzů

Poradna (osobní konzultace formou video hovoru) - Rozplétání nitek příběhů a nalezení souvislostí v životě pomocí intuitivních metod jako automatická kresba, karty Symbolon či vizualizace. Více ZDE


Psychohygiena všedního dne (relaxační a arteterapeutické techniky, 1 měsíc) - Pro duševní pohodu. Krátké techniky na ca 15 -30 min. každý druhý den. Dechová cvičení, muzikoterapie, arteterapie, bioenergetická cvičení, vizualizace, prvky z aktivních meditací. MOMENTÁLNĚ JE PŘIHLAŠOVÁNÍ UZAVŘENO .