Hranice ve výchově a v životě

Beseda s Michaelou Nesměrákovou

Pondělí 22.5. 2023 od 17:00

Jak to máme s nastavováním vlastních hranic? Na toto téma se společně zaměříme se zkušenou pedagožkou, lektorkou a metodičkou programu montessori, Mgr. Michaelou Nesměrákovou. Naše hranice budeme zkoumat nejen ve vztahu k dětem. Budeme si povídat o tom, jak vypadají zdravé hranice a jak poznat, že je nemáme vůči sobě, dětem i ostatním dobře vymezené.

Beseda bude prakticky zaměřená, připravte si dotazy a konkrétní situace, na které se chcete zeptat. Vezměte si s sebou poznámkový blok, pokud si chcete odnést maximum, rozhodně se bude čím inspirovat.

  • Dostanete praktické tipy: Jak o svých hranicích komunikovat, jak postupovat, pokud jsou vaše hranice opakovaně překračovány. 
  • Bude prostor na sdílení zkušeností, na dotazy a rozbor konkrétních situací, které v tématu hranic řešíte. 

Kde? 
****** 
ZMĚNA! BESEDA JE PRO ZÁJEMCE Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ PRESUNUTA DO ON-LINE PROSTŘEDÍ.

TERMÍN OSOBNÍHO SETKÁNÍ BUDE  VYPSÁN NA PODZIM.
****** 

Havlíčkův Brod, prostory Vymazlené kavárny (U Sv. Jána 3609). 

Beseda bude trvat asi 2 hodiny (17:00-19:00).

Můžete přijít již od 16:00, kdy bude otevřena kavárna. (Občerstvení není v ceně přednášky).

Organizační poznámky: 

Při platbě vstupenek napište své jméno do zprávy pro příjemce, pokud se neshoduje s majitelem účtu. Při vstupu pak budu mít seznam se jmény.

Zaplacené vstupné je nevratné, prosím, najděte si za sebe případně náhradníka. Není v mých silách toto zajistit.

  • Na místě nebude možné vstupenky zakoupit, koupě je možná pouze předem.

************
ZMĚNA! BESEDA JE PRO ZÁJEMCE Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ PRESUNUTA DO ON-LINE PROSTŘEDÍ.
TERMÍN OSOBNÍHO SETKÁNÍ BUDE VYPSÁN NA PODZIM.
*************** 
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Mgr. Michaela Nesměráková

Práci s dětmi v oblasti předškolního vzdělávání se věnuje 20 let. Vystudovala FFUK v Praze obor Pedagogika-specializace osobnostně sociální rozvoj a pedagogicko – psychologické poradenství. Je absolventkou českého i mezinárodního montessori kurzu pro děti předškolního věku a řady dalších odborných kurzů v oblasti výchovy a vzdělávání dětí. Pracovala jako chůva, lektorka i učitelka. 4 roky provozovala vlastní MŠ a volnočasový klub pro děti a rodiče, další 4 roky ředitelovala 2 pobočky mezinárodní česko-anglické montessori MŠ v systému vzdělávacích škol Duhovka. Po mateřské dovolené spoluzaložila dětskou skupinu. Od roku 2020 pracuje v soukromé MŠ jako metodička programu montessori a PlayWisely, lektoruje a přednáší pro pedagogickou i rodičovskou veřejnost a poskytuje odborné supervize a konzultace dětským skupinám, mateřským školám a dalším vzdělávacím zařízením.