S pastelkou v ruce ✍🏻

Chci relaxovat...

Podpora duševního zdraví. Psychohygiena všedního dne.

Měsíční on-line kurz s časově nenáročnými uvolňovacími technikami z oblasti arteterapie, osobního rozvoje a meditací. Cvičení a relaxační techniky jsou volené záměrně kratší, aby bylo možné je opravdu používat jako přirozenou součást dne.

Každý den 10 - 15 minut pro sebe udělá zázraky. Efekt se sčítá a vy si navíc nenuceně osvojíte nový návyk - zařadit do svého dne odpočinkové činnosti vedoucí k pozvolnému uvolňování mysli. 

Můžete se těšit na:

🎨 Seznamování s uvolňovacími technikami z arteterapie. Stačí vám "obyčejné" pastelky. Barvy jemně působí na psychiku, mysl přirozeně relaxuje, a samotné vyjádření skrze tvořivý proces uvolňuje v konečném důsledku i tělo.

😎 Antistresové a relaxační techniky. Pro přetíženou mysl je často problém zůstat jen tak v klidu, natož ponořit se do meditace. Je možné volit drobná "cvičení", která jsou částečně aktivní a přitom vedou k odpočinku.


  • Vhodné pro: začátečníky, časově vytížené, či myšlenkami přetížené. Na své si přijdou případně i pokročilí, kteří vědí, že největší kouzlo je stejně v jednoduchosti. 🙂

  • Začátek kurzu: Po zaplacení ti přijde odkaz do členské sekce a v tu chvíli začíná tvůj měsíc s pastelkou v ruce. 👩‍🎨 🙂

    Během kurzu jsem k dispozici na e-mailu či messengeru pro případné dotazy, sdílení atp. V druhé polovině kurzu můžeš využít některý z termínů on-line schůzky.


Co říkají účastnice o mých arte-kurzech?

"Už se na tu svoji pastelkovou chvilku od  rána těším."

"Dnes mě to opět bavilo, vypsala jsem si své srdce, děkuji, ze si skrz obrázky může člověk uvědomit své pocity a to, co se v něm děje..."

"Děkuji Ti za tuto překrásnou techniku!"

"Dnes jsem měla pocit, že se mi celá technika nedaří, ale výsledný obrázek předčil moje očekávání. Je tam anděl!"

Koncept kurzu

Každý týden ti přijde 1 e-mail s odkazem na členskou sekci, kde budeš mít na každý den 1 arte techniku. Navíc budeš mít k dispozici doplňující relaxační cvičení.

21 dní ... 21 relaxačních technik s pastelkami ... 21 relaxačních cvičení

Poslední, čtvrtý, týden kurzu bude o trochu jiný. Lehce nahlédneme do sebepoznávacích technik s pastelkami. Navíc se bude konat on-line schůzka se závěrečnou meditací a  možností probrat dotazy (vyberete si z dopoledního či odpoledního termínu).

7 dní ... 7 arte technik s malým sebepoznávacím námětem
+ on-line schůzka s krátkou meditací

Jinak “pracujete”, tedy relaxujete, 😁 kdykoli během dne, ve vámi zvoleném čase. Zadání bude primárně formou textu a doplňkově audia, rozhodnete si, co vám více vyhovuje.

Cena: jarní zvýhodněná 1170,- Kč (47 EUR). 

Přístup do kurzu budeš mít minimálně 3 měsíce, k technikám se můžeš vracet.

🌷 Jakmile uhradíš částku za kurz, přijde ti e-mail se zadáním pro první týden. Začít můžeš v jakýkoli den.

Tip: Pro lepší doručitelnost prvního e-mailu si ulož do kontaktů info@danu.cz, Alena Bakalářová.

O projektu "S pastelkou v ruce"

Tento projekt vznikl z přání rozšířit možnosti relaxace, uvolňování přetížené mysli a sebepoznávání s využitím jednoduchých, ale účinných nástrojů. Vychází z předpokladu, že v této informacemi zahlcené době, je třeba co nejčastěji vstupovat do oblasti tvoření, vyjádření se, meditace... Z mysli do těla, do srdce, do vnímání přítomného okamžiku.

VÍCE se dozvíš zde.