Mohendžodáro

Milé ženy, 

od podzimu 2014 pořádám docházkové kurzy tantrické jógy pro ženy Mohendžodáro (základní stupeň) v Jihlavě a ve Žďáře nad Sázavou.

Mohendžodáro je tajemné, ozdravné, zkrášlující a omlazující cvičení ze starodávné indické tradice. Jedná se o ucelený systém cvičení a meditací. Působí nejen na fyzické úrovni (využívá sexuální energii, kterou rozvádí do celého těla, posiluje a léčí ženské orgány, zkvalitňuje milování ...), ale otevírá a pracuje i s nejrůznějšími ženskými tématy každodenního života.  Prohlubuje prožívání, přináší rovnováhu, sebevědomí a radost do života.

Mohendžodáro pracuje s meditačním stavem, s "vnitřní ženou". Vrací ženu zpět k sobě samé, k její nejniternější podstatě. Umožní ženě uvolnit se, spojit se se svou nádhernou ženskou esencí, učí ženu využívat svých darů, ženských klenotů.

Je to vzrušující cesta do ženského nitra, díky které může vášeň, radost a láska zaujmout stálé místo v životě. Je to velmi osvobozující zkušenost, možnost uvolnit se a dovolit si být jakákoli, nespoutaná předpisy, být jedinečnou, "tou, která běhá s vlky" :-)

 

Na kurzu se naučíte:

 - dynamiku pánevního dna, jak rozvádět energii do celého těla,

 - ásany Mateřského okruhu (první ásany rituálu Mohendžodáro),     

 - některé Osho meditace,  ženské meditace Igora Samotného,

 - jak harmonizovat energetická centra (čakry), ...

Součástí kurzů je také intuitivní tanec, dále se můžete těšit na masáže, některé arteterapeutické techniky aj. 

Vše budete moci používat i doma, Mohendžodáro je také účinnou prevencí spousty zdravotních problémů.

Mimo to, ženská setkávání mohou být velmi laskavá a vyživující... To je také důvod, proč často ženy pokračují - oproti často konkurenčním vztahům v pracovním kolektivu naleznou možnost vzájemnosti a podpory, neposuzování.

 

Kurz je vhodný pro ženy jakéhokoli věku. Setkávání žen různého věku je velmi obohacující!

Termíny kurzů a místo konání najdete v Kalendáři akcí

 

Jsem akreditovanou profi cvičitelkou Mohendžodáro a mentorkou ženských meditací Mohendžodáro.

Nadále spolupracuji s MC Lažánky.

Zakladatelé: MUDr. Monika Sičová, Ing. Igor Samotný.
Akreditováno MŠMT. Tradice od roku 2002. Celkové informace a reference na  www.mohendzodaro.cz, www.mohendzodaro.eu.

 

 

Podmínky přihlášení na docházkový kurz:

Přihlašujte se, prosím, mailem, telefonicky či přes formulář v sekci Kalendář akcí, uveďte vždy celé svoje jméno a příjmení, kontakt na vás.

Místo je registrované až po zaplacení celé částky (či po domluvě zálohy) za kurz v hotovosti nebo na účet 2800717869/2010.

Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení, DKM, datum začátku kursu. (Např.: Alena Bakalářová, DKM, 23.9.2014).

(DKM=docházkový kurz Mohendžodáro)

Storno podmínky: Při odhlášení více než 14 dní před začátkem kurzu žádné storno poplatky. 14 dní - 7 dní před kurzem storno ve výši 1000,- Kč a méně než 7 dní před kurzem storno ve výši celého kurzovného. 

Při opravdu závažných a urgentních důvodech odhlášení těsně před kurzem možnost převést peníze na další kurz či na náhradnici, ovšem na ne již dříve přihlášenou. Není to automatické, vždy nutná domluva telefonicky či mailem!