Poradna osobního rozvoje

Terapeutické setkání - uvolnění emočních bloků, obnovení důvěry v sebe a ve svoji sílu.

Objednávejte se nejlépe e-mailem (alena.bakalarova@seznam.cz), abychom našli vyhovující termín.
Pokud si vyberete z termínů v rezervačním systému, můžete se objednat zde.

Osobní konzultace probíhají v Havlíčkově Brodě, v Jóga centru Santóša. 

 

Nalezení souvislostí k pozitivním změnám v životě s využitím kineziologického svalového testu

Možná jste slyšeli pojem "odblokování"... V podstatě jde o uvolnění neurologické blokády v těle i v mysli. Pomocí metody One Brain můžeme najít a odstranit emocionální blok z minulosti, který má nyní negativní vliv na náš současný život tím, že řídí podvědomě naše chování a postoje. Svalový - kineziologický - test je pak nástrojem, jak "číst" z naší buněčné paměti, jak získat odpovědi z našeho podvědomí (změna svalového napětí při pro nás negativní či pozitivní informaci).

S využitím kineziologického svalového testu můžeme zjistit vaše opravdové postoje a modely, které vězí za situacemi, s nimiž si nevíte momentálně rady. Společně nalezneme situaci, kde vznikl nyní již nefunkční program (postoj, model). Prostřednictvím prožitku situaci změníme a tím přepíšeme starý program novým - pro vás prospěšným.

Na konzultaci společně můžeme vyřešit aktuální témata, která vás trápí, např.: fyzické problémy (častá onemocnění, bolesti hlavy, ženské problémy, alergie, ...), konfliktní vztahy, nedostatek sebedůvěry, strachy, problémy s financemi, neúspěchy v podnikání, ve škole, problémy s jídlem a mnohé další.

Nebo se společně podíváme na věci, které byste chtěli ve svém životě posunout a změnit.

Vaše vůle pochopit a učinit změnu je velmi důležitá, přejímáte tak zodpovědnost za svůj život a umožňuje vám také svůj život tvořit a žít jej naplněný a s radostí

Při konzultacích postupuji intuitivně, využívám kineziologický (svalový) test, abychom se rychleji dostali k jádru věci. Poskytnu vám svůj úhel pohledu, pomohu vám najít zdroj vašich problémů a ujasnit si svoje záměry. Při setkání dochází k určitému vzájemnému naladění, které umožňuje klást ty "správné" otázky k nalezení souvislostí. Nalezené odpovědi vám pomohou pochopit, co vám brání, aby váš život byl podle vašich představ, a co můžete udělat proto, aby váš život byl naplněný a šťastný.

Používám postupy, které jsem se naučila u Ing. Zdeňky Jordánové. Absolvovala jsem čtyřletý vzdělávací cyklus "Poznej svůj cíl" a i nadále se zúčastňuji nadstavbových kurzů pro absolventy, díky kterým prohlubuji své poznání a pochopení souvislostí, které mi pomáhají nejen v mém soukromém životě, ale ráda je předávám a sdílím i na svých konzultacích a lekcích. 

Těším se na setkání s Vámi.

Odpovědi máme v sobě.

Můžete se cítit lépe. Pochopte souvislosti a žijte život podle svých představ.

Časové možnosti pro schůzky

Osobně: 

Časy jsou závislé na obsazenosti pronajímaného prostoru. 

- čtvrtek dopoledne

- pondělí a úterý odpoledne

On-line

- středa, čtvrtek dle domluvy

Ceník


Storno podmínky najdete ZDE

Osobní setkání

délka ca. 1 hod.

1200 Kč

On-line setkání

připojíte se přes zaslaný odkaz (Google Meeting, nemusíte si nic instalovat)

1000 Kč