Individuální konzultace, terapie a lekce

Objednávejte se nejlépe e-mailem (alena.bakalarova@seznam.cz), v předstihu. Konzultace a lekce probíhají dle domluvy v Havlíčkově Brodě. Ceny a rozsah jsou za první sezení, případný další postup je domlouván individuálně. Na lekce Mohendžodáro se můžete domluvit i s kamarádkou.

Terapie pomocí tělových svící

Tělové svíce jsou jednoduchou a účinnou pomůckou, která umožňuje detoxikaci a regeneraci organismu, čistí tkáně, vytahuje toxiny, záněty, otoky, krevní sraženiny, hnis, cysty i kameny, odstraňuje napětí a bolest, energetické bloky, harmonizuje lymfatický systém. (Tělová svíce funguje na principu "komínového efektu". Zapálený horní okraj spotřebuje kyslík z dutého těla svíce, tím uvnitř vytvoří podtlak. Ten uvolňuje a rozšiřuje póry.)

V našem těle jsou různé dráhy - mízních, cévní, nervové, ...a také dráhy energetické. Tělo je zdravé, pokud energie proudí. Tělová svíčka vytáhne, zjednodušeně řečeno, případnou překážku či blok (fyzický či emocionální) a energie může dál proudit.

Kdysi se vyráběly z kůry stromů nebo z listů léčivých rostlin. Dnes se běžně tvoří z tkaniny namočené ve včelím vosku, který prodlužuje dobu hoření a zefektivňuje léčení.

Tělové svíce jsou například vhodné pro:

- léčení onemocnění čelních, ušních, nosních dutin a obličejové části hlavy - uvolnění energetických bloků po traumatických událostech, odstranění psychických bloků
- zlepšení zraku a sluchu
- zmírnění, ale i odstranění bolesti (hlava, klouby, svaly, záda, zuby aj.)
- zmírnění, nebo celkové odstranění zánětů (ledviny, močový měchýř, děloha, vaječníky aj.)
- čištění a zprůchodnění lymfatických drah
- detoxikaci organismu, posílení imunity
- odstranění kožních problémů, oparů, atopického ekzému, zmírnění projevů alergie
- harmonizaci čaker, čištění a aktivaci energetických drah
- psychické uvolnění při nadměrném stresu a přepracování
... 

Používám české, ručně vyráběné, tělové svíce HOXI.

Individuální konzultace

Můžeme se domluvit na konzultaci a řešit aktuální témata, která vás trápí, nebo věci, které byste chtěli ve svém životě posunout a změnit. S využitím kineziologického svalového testu můžeme zjistit vaše opravdové postoje a modely, které vězí za situacemi, s nimiž si nevíte momentálně rady.

Při konzultacích postupuji intuitivně, využívám kineziologický (svalový) test a částečně metodu One Brain, doplňkově popřípadě i automatickou kresbu. Poskytnu Vám svůj úhel pohledu, pomohu Vám najít zdroj Vašich problémů a ujasnit si svoje záměry. Při setkání dochází k určitému vzájemnému naladění, které umožňuje klást ty "správné" otázky k nalezení souvislostí. Nalezené odpovědi Vám pomohou pochopit, co byste mohli dělat jinak, aby Váš život byl podle Vašich představ.

Pomocí metody One Brain můžeme najít a odstranit emocionální blok z minulosti, který má nyní negativní vliv na náš život a způsobuje naše nefunkční chování a postoje. Svalový - kineziologický - test je pak nástrojem, jak "číst" z naší buněčné paměti, jak získat odpovědi z našeho podvědomí (změna svalového napětí při pro nás negativní či pozitivní informaci).

Vaše vůle pochopit a učinit změnu je velmi důležitá, přejímáte tak zodpovědnost za svůj život a umožňuje Vám také svůj život tvořit a žít jej naplněný a s radostí.

Můžeme spolu řešit cokoli, co Vás trápí, co se Vám nedaří a co chcete ve svém životě změnit, např.: fyzické problémy (častá onemocnění, bolesti hlavy, ženské problémy, alergie, ...), konfliktní vztahy, nedostatek sebedůvěry, strachy, problémy s financemi, neúspěchy v podnikání, ve škole, problémy s jídlem a mnohé další. Nemusíme řešit jen problémy, můžeme také konzultovat, jak nyní dál směřovat ve svém životě.

Ženské meditace Mohendžodáro

Pokud potřebujete posílit nějaký ženský aspekt, posílit "vnitřní ženu", lze se sejít také na společnou meditaci s krátkou konzultací. Více zde.

Individuální lekce Mohendžodáro

Meditace, bioenergetická cvičení, relaxace, pohybové a dechové techniky pro uvolnění těla i mysli. Seznámení s tantrickou jógou pro ženy.
Můžete s sebou vzít i kamarádku, náklady si poměrně dělíte.

Ceník

Ceny a rozsah jsou za první sezení, případný další postup je domlouván individuálně. 

Terapie tělovými svícemi

ca 1,5 hod. terapie včetně použití 3 svící

1100 Kč

Konzultace s využitím kineziologického svalového testu

1 setkání trvá 1 - 1,5 hodiny

1000 Kč

Individuální lekce s ženskou meditací Mohendžodáro

ca 1,5 hod.

1000 Kč

Lekce Mohendžodáro

3,5 hod. plnohodnotná lekce (včetně zadání domácí terapie)

2500 Kč

  • Ochutnávková lekce 1 hod. ... 600 Kč
  • Seznámení s celými základy tantra-jógy a tzv. Mateřským okruhem (včetně domácích terapií)
    4 x 3,5 hod. ... 9500 Kč
    Doporučený interval mezi setkáními je 3-4 týdny.