Poradna osobního rozvoje

Terapeutické setkání - uvolnění emočních bloků, obnovení důvěry v sebe a ve svoji sílu.

Objednávejte se nejlépe e-mailem (alena.bakalarova@seznam.cz), případně přes rezervační systém. Konzultace probíhají v Havlíčkově Brodě, v Jóga centru Santóša. 

Po domluvě je možné se sejít případně i ve Žďáře nad Sázavou.

Nalezení souvislostí k pozitivním změnám v životě s využitím kineziologického svalového testu

Možná jste slyšeli pojem "odblokování"... V podstatě jde o uvolnění neurologické blokády v těle i v mysli. Pomocí metody One Brain můžeme najít a odstranit emocionální blok z minulosti, který má nyní negativní vliv na náš současný život tím, že řídí podvědomě naše chování a postoje. Svalový - kineziologický - test je pak nástrojem, jak "číst" z naší buněčné paměti, jak získat odpovědi z našeho podvědomí (změna svalového napětí při pro nás negativní či pozitivní informaci).

S využitím kineziologického svalového testu můžeme zjistit vaše opravdové postoje a modely, které vězí za situacemi, s nimiž si nevíte momentálně rady. Společně nalezneme situaci, kde vznikl nyní již nefunkční program (postoj, model). Prostřednictvím prožitku situaci změníme a tím přepíšeme starý program novým - pro vás prospěšným.

Na konzultaci společně můžeme vyřešit aktuální témata, která vás trápí, např.: fyzické problémy (častá onemocnění, bolesti hlavy, ženské problémy, alergie, ...), konfliktní vztahy, nedostatek sebedůvěry, strachy, problémy s financemi, neúspěchy v podnikání, ve škole, problémy s jídlem a mnohé další.

Nebo se společně podíváme na věci, které byste chtěli ve svém životě posunout a změnit.

Vaše vůle pochopit a učinit změnu je velmi důležitá, přejímáte tak zodpovědnost za svůj život a umožňuje vám také svůj život tvořit a žít jej naplněný a s radostí

Při konzultacích postupuji intuitivně, využívám kineziologický (svalový) test a částečně metodu One Brain, doplňkově popřípadě i automatickou kresbu. Poskytnu vám svůj úhel pohledu, pomohu vám najít zdroj vašich problémů a ujasnit si svoje záměry. Při setkání dochází k určitému vzájemnému naladění, které umožňuje klást ty "správné" otázky k nalezení souvislostí. Nalezené odpovědi vám pomohou pochopit, co vám brání, aby váš život byl podle vašich představ, a co můžete udělat proto, aby váš život byl naplněný a šťastný.

Tuto účinnou metodu jsem vystudovala u Ing. Zdeňky Jordánové, absolvovala jsem čtyřletý vzdělávací cyklus "Poznej svůj cíl" a i nadále se zúčastňuji nadstavbových kurzů pro absolventy, díky kterým prohlubuji své poznání a pochopení souvislostí, které mi pomáhají nejen v mém soukromém životě, ale ráda je předávám a sdílím i na svých konzultacích a lekcích. 

Těším se na setkání s Vámi.

Odpovědi máme v sobě.

Můžete se cítit lépe. Pochopte souvislosti a žijte život podle svých představ.

Ceník

Ceny a rozsah jsou za první sezení, případný další postup je domlouván individuálně.
Platby probíhají předem na účet. Storno podmínky najdete ZDE

Osobní setkání

1. setkání, délka max. 1,5 hod.

1870 Kč

Osobní setkání

od 2. setkání, délka max. 1 hod.

1000 Kč

On-line konzultace

Délka: max. 1 hodina
Video hovor přes messenger, skype. 

970 Kč