Rozmazlovací odpoledne

Motto: "Vnitřní harmonie je tak vzácná, tak božská, tak nádherná, ... ." (Osho: Oranžová kniha)

Milé ženy,

srdečně vás zvu na krásný odpolední prožitkový seminář s aktivní ženskou meditací, trochou tance a masáží. 

Jednou z hlubokých ženských potřeb je mít prostor ponořit se do svého nitra, objevovat různou škálu prožitků a pocitů a plynout. Prostřednictvím meditací a meditačních technik postupně zvyšujeme naše vnímání, stáváme se citlivějšími k sobě, jsme přirozeně intuitivní, tělo se uvolňuje.

Budeme trochu tancovat, užijete si jemné masáže a nenáročné aktivní meditace, které působí i jako účinná prevence zdravotních problémů. 

Zažijete nádhernou meditaci "Laskavé sebepřijetí", která otevírá nejdůležitější vztah člověka, tím je vztah k sobě samému. Partnerský vztah nikdy nemůže být funkční bez lásky člověka k sobě. Meditace otevírá schopnost citového vyjadřování a přijímání sebe sama bez destruktivního sebehodnocení. 

Čeká vás také meditace "Přijímání lásky", která otevírá jemně srdce, resp. srdeční čakru, a dosycuje potřeby bezpodmínečné lásky. Aby naše srdce přirozeně lásku vyzařovalo, je třeba, aby bylo v první řadě samo naplněné.

Aktivní meditace jsou velmi účinnou, nedílnou součástí psychohygieny, uvolňují tělo i mysl od stresu, nahromaděného napětí, přirozeně detoxikují organismus.

Odpočinete si, zrelaxujete, naberete síly.  

Těším se na vás!

Kde: Jóga centrum Santóša, Svatovojtěšská 2835, Havlíčkův Brod (za Billou, vchod ze dvora, vedle Mamma centra)

Termín: 25.1. (sobota)

Čas: 14:00 - 18:00

Přihlášky PŘEDEM do 24.1.: e-mailem na alena.bakalarova@seznam.cz nebo na t.č. 724513644 nebo přes rezervační systém

Na sebe si vezměte něco pohodlného, volného, možno také dlouhou sukni či šaty, teplé ponožky, starší deku, dále prostěradlo či sárong; podložky na relaxaci jsou k dispozici na místě; malé občerstvení zajištěno.

Cena: 450,- Kč 

Platby v hotovosti na místě nebo předem převodem na účet 2800717869/2010 (v tom případě zašlete i fakturační údaje - jméno a adresu).

Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení, datum semináře. (Např.: Alena Bakalářová, 16.11.2019).

Storno podmínky: Při odhlášení více než 2 dny před začátkem semináře žádné storno poplatky. Méně než 2 dny před seminářem storno ve výši celého kurzovného. Při opravdu závažných a urgentních důvodech odhlášení těsně před seminářem možnost převést peníze na další seminář či na náhradnici, ovšem na ne již dříve přihlášenou. Není to automatické, vždy nutná domluva telefonicky či mailem!