Mohendžodáro

Milé ženy,

srdečně vás zvu na celodenní workshopy tantrické jógy pro ženy. Jedná se o základní stupeň Mohendžodáro - naučíte se základy tantra-jógy pro ženy - dynamiku pánevního dna, ásany Mateřského okruhu, některé aktivní ženské meditace a Osho meditace. Setkání jsou prožitková, intenzivní, budete z nich dlouho čerpat.

Budete vědět, jak rozvádět svou životní energii z pánve dále do těla, jak ji využít ke zlepšení zdraví a ke zvýšení celkové vitality. Budeme harmonizovat čakry (energetická centra v těle) a hormonální systém. Navážete také spojení se svou "vnitřní ženou", nádhernou bohyní uvnitř sebe. Můžete se těšit na speciální aktivní meditace s muzikoterapeutickou hudbou, intuitivní tanec či arteterapii (vyjádření skrze umělecký projev; automatická kresba, působení barev, aj.)

Mohendžodáro má velmi pozitivní účinky na ženské zdraví. Působí jako účinná prevence spousty zdravotních problémů. Prokrvení a posílení svalů pánevního dna ("dynamika pánevního dna") pomáhá při léčení a odstraňování problémů ženských orgánů. Tantra-jóga přináší zlepšení gynekologických potíží jako jsou výtoky, bolesti, krvácení a také posiluje ženské tělo a jeho schopnost počít dítě.

Jednotlivé ásany působí jako bylina. Postupně narovnávají a harmonizují tělo, zároveň jemně působí na úrovni psychiky. Otevírají témata spojená s životem ženy, s ženskými archetypy, uzdravují a doplňují energii tam, kde je třeba. Není to jen fyzické cvičení, důležitý je tzv. meditační stav, meditace a ásany tvoří celek, který nelze oddělovat. Jen tak může být Mohendžodáro celostní a účinné.

Pokud se zúčastníte obou workshopů, naučíte se první čtyři ásany, tzv. Mateřský okruh, každá ásana má 2 polohy, tedy celkem 8 pozic, které na sebe navazují a tvoří první smysluplný energetický celek. Může se stát vaším malým osobním rituálem či tancem, který vás bude vyživovat a posilovat.

Pro domácí praxi budete mít k dispozici skripta a vše, co se naučíte na kurzu včetně doplňkových cvičení a technik, budete moci nadále využívat. Pro zájemkyně bude doporučena vhodná meditace pro domácí terapii (je možné si případně zakoupit originální CD s hudbou a návodem).

Setkání je vhodné pro ženy jakéhokoli věku, jednotlivé meditace a ásany mohou být po konzultaci s lektorkou přizpůsobeny momentálnímu zdravotnímu stavu.

Těším se na vás!

Kde: Havlíčkův Brod, prostory Jóga centra SantóšaSvatovojtěšská 2835 (vedle Mamma centra, za Billou, vchod ze dvora)

Termíny: 26.2. a 19.3. 2022 (soboty) - workshopy na sebe volně navazují, můžete však navštívit i jen jeden z nich
——————- 19.3. ZRUŠENO ! ——————

Program: 
26.2. Energie pánevního dna - práce s životní energií pohledem tantry, jak vyživit ženské pohlavní orgány, uvolňování napětí a emocí, relaxační cvičení. Kultivace sexuální energie skrze lásku a vědomí, rozvádění energie dále do těla. 
Ásana Příběh ženství (4.čakra) - láska, sebepřijetí, otevřené srdce, krása, vyzařování, ... 
Ásana Vnitřní zrak (6. čakra) - intuice, vědomí, prohlédnutí iluzí, důvěra ve své pocity a vnitřní moudrost, ...

19.3. Čakry (energetická centra) pohledem tantra-jógy, harmonizace čaker.
Ásana Pohled do vesmíru (nebeská čakra) - emoce, hravost, tvořivost, vnitřní dítě, inspirace, uvolnění,...
Ásana Šťavnatá jóni (2.čakra) - intimita, ženské zdraví a sexualita, energie, jiskra do života, vztah ke svému tělu, ...

Čas: 9:00 - 18:00

Přihlášky: rezervace míst v rezervačním systému Jóga centra Santóša 

Cena: 2000,- Kč / setkání předem na účet
Při platbě obou workshopů předem cena 3700,- Kč.

Vaše místo bude závazně rezervované po uhrazení částky na účet. Využijte objednávkový formulář níže.

Podmínky přihlášení a storno podmínky najdete zde.
(Vstup je volný pro všechny ženy otevřeného srdce a dobré vůle, na mé akce nepotřebujete žádná potvrzení a můžete volně dýchat.)

S sebou: Na sebe si vezměte něco pohodlného, volného, nejlépe dlouhou sukni či šaty, teplé ponožky, dále šátek na oči. Podložka i deka na relaxaci je k dispozici na místě. Drobné občerstvení (ovoce, čaj, káva) zajištěno, oběd si, dle domluvy, můžeme objednat a nechat přivézt.

2 dny před akcí vám napíšu ještě e-mail s podrobnostmi.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.