Meditace Nadabrahma Classic

Motto: "Vnitřní harmonie je tak vzácná, tak božská, tak nádherná, ... ." (Osho: Oranžová kniha)

Milé ženy,

dovoluji si vás pozvat na podvečer s bioenergetickým cvičením a aktivní meditací.

Bioenergetická cvičení pomáhají, mimo jiné, odstranit chronická svalová napětí. Před samotnou meditací "otevřou" naše tělo i mysl k hlubšímu prožívání a vnímání. Cvičení využívají pohyb, dech, zvuk.

Zaměříme se na uvolnění břicha, bránice, pánve.

Aktivní meditace jsou velmi účinnou, nedílnou součástí psychohygieny, uvolňují tělo i mysl od stresu, nahromaděného napětí, přirozeně detoxikují organismus.

Nadabrahma Classic Je klidovější meditace využívající "bzučení" k rozvibrování celého těla. Osho bzučení označuje jako vnitřní hudbu, která přináší hluboký mír celé bytosti a harmonizuje osobnost. Meditace podporuje centrování, zakořenění a sebeuvědomění, tělesně je zaměřena na břicho a duševně na vědomí.  Nadabrahma je stará tibetská technika, která se původně prováděla v ranních hodinách. 

Nadabrahma "Classic" využívá navíc muzikoterapeutické prvky, má krásnou hudbu, je osobně jedna z mých nejmilejších, už po pár tónech všechny buňky mého těla vibrují a naplňují se radostí z čirého bytí. Hudbu složil Igor Samotný (lektor s hlubokou uměleckou duší, 25let lektorské praxe, zakladatel Meditačního centra Lažánky). 

Těším se na vás!

Kde: Žďár nad Sázavou, prostory Klubovny Čochtanklub, Smíchov 2280/1  (vedle hypermarketu Albert)

Termín: 31.10. (čtvrtek)

Čas: 17:00 - 19:00

Přihlášky PŘEDEM: e-mailem na alena.bakalarova@seznam.cz nebo na t.č. 724513644 nebo přes formulář v Kalendáři akcí

Na sebe si vezměte něco pohodlného, volného, možno také dlouhou sukni či šaty, teplé ponožky, dále šátek na oči a podložku na relaxaci.

Cena: 250,- Kč v hotovosti na místě