Podmínky přihlášení na docházkový kurz

Přihlašujte se, prosím, e-mailem, telefonicky či přes formulář v sekci Kalendář akcí, uveďte vždy celé svoje jméno a příjmení, kontakt na vás. Pokud budete platit převodem, prosím o fakturační údaje (jméno, příjmení, adresa, popř. IČ atd.).

Myslete své přihlášení vážně, pokud se z nějakého důvodu nebudete účastnit, prosím vždy alespoň o krátkou zprávu, co nejdříve, důvody udávat nemusíte. (Kvůli organizaci kurzu - pronájmům, náhradníkům,...).

Místo je závazně registrované až po zaplacení zálohy za kurz v hotovosti (např. v rámci ukázkové hodiny) nebo na účet 2800717869/2010.

Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení, DKM, datum začátku kursu. (Např.: Alena Bakalářová, DKM, 23.9.2014).

(DKM=docházkový kurz Mohendžodáro)

Storno podmínky: Při odhlášení více než 14 dní před začátkem kurzu žádné storno poplatky. 14 dní - 7 dní před kurzem storno ve výši 500,- Kč a méně než 7 dní před kurzem storno ve výši celého kurzovného.

Při opravdu závažných a urgentních důvodech odhlášení těsně před kurzem možnost převést peníze na další kurz či na náhradnici, ovšem na ne již dříve přihlášenou. Není to automatické, vždy nutná domluva telefonicky či mailem!