Probouzení vnitřní léčitelky

Motto: "Vnitřní harmonie je tak vzácná, tak božská, tak nádherná, ... ." (Osho: Oranžová kniha)

Milé ženy,

srdečně vás zvu na krásný celodenní prožitkový seminář s aktivními ženskými meditacemi, trochou tance, intuitivní kresby a masáží. 

Zaměříme se na fenomén zvaný "vnitřní léčitelka". Naše tělo má svoji inteligenci, stejně tak jako naše duše ví, co nám prospívá a jak se můžeme uzdravit. Prostřednictvím meditací a meditačních technik postupně zvyšujeme naše vnímání, stáváme se citlivějšími k sobě, k tomu, co opravdu potřebujeme.

Budeme trochu tancovat, malovat, užijete si jemné masáže a nenáročné aktivní meditace, které působí i jako účinná prevence zdravotních problémů. Za pěkného počasí bude probíhat část programu venku.

Zažijete meditaci "Imunitní posílení", která podporuje životní sílu a imunitu, ulehčuje tělu od psychického napětí a obnovuje důvěru ve vlastní sebeléčivé schopnosti.

Čeká vás také "Chakra Dance Meditation", tanec čaker, který podporuje jednotlivá energetická centra v těle a žlázy s vnitřní sekrecí, má ozdravný a omlazující efekt.  

Aktivní meditace jsou velmi účinnou, nedílnou součástí psychohygieny, uvolňují tělo i mysl od stresu, nahromaděného napětí, přirozeně detoxikují organismus.

Odpočinete si, zrelaxujete, naberete síly.  

Těším se na vás!

Kde: Klubovna Čochtanklubu (též Jóga Jáma; budova Spomatu vedle hypermarketu Albert), Smíchov 2280/1, Žďár nad Sázavou 

Termín: 28.3. (sobota)

Čas: 10:00 - 18:00

Přihlášky PŘEDEM do 25.3.2020: e-mailem na alena.bakalarova@seznam.cz nebo na t.č. 724513644 přes formulář v Kalendáři akcí, či přes rezervační systém

Na sebe si vezměte něco pohodlného, volného, možno také dlouhou sukni či šaty, teplé ponožky, přezůvky, dále šátek na oči, podložku na relaxaci, deku na přikrytí, svačinu.

Cena: 1100,- Kč 

Místo je závazně registrované až po zaplacení příspěvku na seminář na účet 2800717869/2010 (prosím o zaslání fakturačních údajů - jména a adresy na e-mail).

Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení, datum začátku kursu. (Např.: Alena Bakalářová, 16.11.2019).

Storno podmínky: Při odhlášení více než 5 dní před začátkem semináře žádné storno poplatky. Méně než 5 dní před seminářem storno ve výši 500,- Kč. Při opravdu závažných a urgentních důvodech odhlášení těsně před kurzem možnost převést peníze na další seminář či na náhradnici, ovšem na ne již dříve přihlášenou. Není to automatické, vždy nutná domluva telefonicky či mailem!