O moci

25.03.2021

Ženy stále nevěří ve svoji schopnost mít na své okolí vliv, neřku-li schopnost přímo tvořit realitu, v které žijeme. Mít "MOC" jako by se nám zdálo moc. Moc ezo, moc mužské, moc sobecké, moc namyšlené ... 

A já, se svojí neutuchající vírou v to, že opravdu můžeme tvořit svůj svět, přes různá škobrtnutí a zastavení, si postupně rozvzpomínám... V několika posledních dnech jsem mohla zažít, jak se několik žen dotklo své pravé podstaty a svého potenciálu (včetně mě). Nedávné mandalky žen z kurzu arteterapie, kdy zakreslovaly zprávy ze setkání se svojí duší, obsahovaly všechny do jedné lásku a světlo, a pak specifické, nádherné dary, se kterými přišly na tento svět.

Tolik síly jsem zažívala na skupinách Mohendžodáro, kdy jsem měla téměř hmatatelný pocit, že je léčena Země, náš svět!

Milé ženy, něco se děje, a to "něco", je v nás. Je to naše podstata, opravdu, opravdu. Rozmotejme spletené nitky, dotýkejme se toho, kým doopravdy jsme a vše ostatní se začne dít. Prostě budete "vědět", co máte udělat. Možná budete snít o nádherném světě, kde se na sebe lidé smějí, kde děti běhají venku, kde je nám spolu hezky. A jakmile tam bude i patřičný pocit, budete se cítit hezky, pak už se to děje! Mnoho učitelů o tom hovoří... Dělejme to, pro sebe, pro nás. Kontaktujte se, povídejte si, podporujte se.

Jsem moc ráda, že vás mám, a že mi pomáháte si vzpomenout, kým doopravdy jsem a jsme.

Amen.