Poradna osobního rozvoje on-line

Nalezení souvislostí k pozitivním změnám v životě 
s využitím intuitivních metod (arteterapie, vizualizace, karty Symbolon)

Při osobních setkáních používám nejčastěji svalový - kineziologický - test, s nímž lze efektivně "číst" z naší buněčné paměti, avšak způsobů, jak získat odpovědi z našeho podvědomí, je více. Pro setkání na dálku využijeme možností arteterapie (např. automatické kresby), vizualizace, či karet Symbolon (používají se i v psychoterapeutické praxi). Zvolím vhodnou variantu podle situace.

Začneme si povídat a postupně budeme rozplétat nitky příběhů, emocí a pocitů a budeme objevovat vaše opravdové postoje a modely, které vězí za situacemi, s nimiž si nevíte momentálně rady. Nalezneme situaci, kde vznikl nyní již nefunkční program (postoj, model). Prostřednictvím prožitku situaci změníme a tím přepíšeme starý program novým - pro vás prospěšným.

Můžeme spolu vyřešit aktuální témata, která vás trápí, např.: fyzické problémy (častá onemocnění, bolesti hlavy, ženské problémy, alergie, ...), úzkosti, konfliktní vztahy, nedostatek sebedůvěry, strachy, problémy s financemi, neúspěchy v podnikání, ve škole, problémy s jídlem a mnohé další.

Nebo se společně podíváme na věci, které byste chtěli ve svém životě posunout a změnit.

Vaše vůle pochopit a učinit změnu je velmi důležitá, přejímáte tak zodpovědnost za svůj život a umožňuje vám také svůj život tvořit a žít jej naplněný a s radostí

Při konzultacích postupuji intuitivně, poskytnu vám svůj úhel pohledu, pomohu vám najít zdroj vašich problémů a ujasnit si svoje záměry. Při setkání dochází k určitému vzájemnému naladění, které umožňuje klást ty "správné" otázky k nalezení souvislostí. Nalezené odpovědi vám pomohou pochopit, co vám brání, aby váš život byl podle vašich představ, a co můžete udělat proto, aby váš život byl naplněný a šťastný.

Učila jsem se například u Ing. Zdeňky Jordánové, absolvovala jsem čtyřletý vzdělávací cyklus "Poznej svůj cíl" a i nadále se zúčastňuji nadstavbových kurzů pro absolventy, díky kterým prohlubuji své poznání a pochopení souvislostí, které mi pomáhají nejen v mém soukromém životě, ale ráda je předávám a sdílím i na svých konzultacích a lekcích. Mohu jmenovat další skvělé učitele, jako Lucii Polákovou v oblasti arteterapie a intuitivní kresby, Adélu Tancerovou (karty Symbolon), atd., kteří jsou mi velkou inspirací.

Těším se na setkání s Vámi.

Odpovědi máme v sobě.

Můžete se cítit lépe. Pochopte souvislosti a žijte život podle svých představ.

Vyplňte objednávkový formulář níže, přijdou Vám pokyny k platbě a také volné termíny, z kterých si vyberete. Poté uhradíte objednávku. Setkání bude trvat asi 50 minut a uskuteční se formou video hovoru - Google Meet, Messenger, Skype - svoji preferenci můžete vyplnit do poznámky v objednacím formuláři. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.