Méně mysli, více vnímej

Účinné metody k uvolnění mysli a poznávání ženské energie

Kurz je úvodem do relaxačních a meditačních technik. Vyzkoušíte si jednoduché a snadno uchopitelné prvky z aktivních meditací a dechových cvičení, z arteterapie či relaxačních metod. Záměrem je naučit se účinné způsoby, jak zklidňovat přetíženou mysl, tišit rozjitřené emoce, nalézat vnitřní klid a poznávat ženskou energii.     

Kurz je pro ženy, které:

• se cítí přetížené, ve stresu či pod tlakem,

• jsou často unavené a mají málo energie,

• používají hodně rozum a není pro ně snadné "vypnout" hlavu,

• hledají způsob, jak věnovat více pozornosti sobě a svému opravdovému já,

• chtějí mít více kontakt se svým ženstvím.


Jak bude kurz probíhat?

Kurz bude v uzavřené facebookové skupině, každý týden zde dostaneš podklady ve formě videa, audia, pracovních listů. Dozvíš se něco i z teorie, ale důležitá je především část prožitková. Praktické tipy, jak do každodenního života zařazovat prvky z meditací, relaxací a ostatních technik osobního rozvoje.

Témata:

  • 1. týden - Uvolnění mysli - úvod do meditace, pastičky mysli.

  • 2. týden - Emoce a vypjaté situace - záchytné body ke zvládání stresových situací, trio psychické pohody.

  • 3. týden - Cesta sama k sobě - opravdové já, důvěra v sebe.

  • 4. týden - Ženská energie - jaké jsou její kvality, jak se na ni ladit.


Kurz je více laděn pro začátečnice či mírně pokročilé. (Kdo se zabývá meditacemi už delší čas, může to být návrat k jednoduchosti a uvědomění si stavebních kamenů, hlubší prožitek kratších základních technik).Kurz nyní probíhá, od 2.8. do 29.8. (4 týdny), v případě zájmu o další běh se zaregistruj níže.Časté otázky:

Kdy dostanu podrobnosti ke kurzu? Jakmile budu kurz znovu otevírat, na e-mail Ti přijdou další informace a detaily ke kurzu.

Kolik času si mám vyhradit? Záleží na tom, jak moc chceš z kurzu získat. Obvykle je to asi 2 hodiny týdně. Vše budu upřesňovat během příštího týdne. 

Nechci trávit dlouhý čas u počítače, můžu dělat něco z kurzu i off-line? Ano, kurz je vytvořen s ohledem na to a bude několik doporučení i na praxi venku či bez počítače a telefonu. 

Mohu se zúčastnit jako začátečnice nebo pokud mi nejdou meditace? Ano, mou snahou je udržet jednoduchost a budu zařazovat takové prvky, které jsou uchopitelné i pro začátečníky.