Workshopy, přednášky, kurzy

Osobní setkávání

Nyní se více věnuji individuálním setkáním a terapiím, avšak pro tento rok opět chystám i workshopy. Přednášky pořádám pouze na přání po předchozí domluvě.

Dále se se mnou můžete potkat v Meditačním centru Lažánky, kde dlouhodobě lektoruji zejména pokročilé skupiny.

Ženské meditace Mohendžodáro

Uvolňování těla a psychiky pomocí ženských meditací a doplňkových technik z oblasti no-mind, bioenergetických cvičení a relaxací. Prožitkové podvečery, tématicky laděné do období roku. Zvědomování ženských archetypů, zpracovávaní emocí, uvolňování stresu. Více podrobností a přihlášky ZDE.

Úterky, 1x měsíčně, Jóga centrum Santóša, Havlíčkův Brod (30.1., 27.2., 26.3., 23.4., 21.5., 18.6.2024)

Skupinka osobního rozvoje

Poznávání sebe sama v různých vrstvách a tématech pro větší sebejistotu a osobní růst. Pro vědomý život ve větší lehkosti. Skupinová i individuální podpora. Používání intuitivních technik a praktických tipů v každodenním životě. Psychohygiena a prvky z relaxačních technik. Více podrobností a přihlášky ZDE.

Pondělky, 1x měsíčně, 17:00-20:00, Havlíčkův Brod (5.2., 4.3., 8.4., 6.5., 3.6.2024)

Relaxační podvečer s arteterapií

Arteterapie velmi jemně vede člověka do stavu relaxace, otevírá niterný svět a umožňuje duši projevit se. Nemusíte mít žádné zkušenosti, stačí chuť objevovat, zastavit se a nechat se vést. Mimo praktických tipů, např. jak používat arteterapii při zpracovávání emocí, či jak využívat barvy pro svoji podporu, budeme rozvíjet intuici pro "čtení" ze svých obrázků.

Přihlášky zde.

21. února 2024, 17:00-19:00, Vymazlená kavárna, Havlíčkův Brod.

Chci vědět mezi prvními, co se chystá